Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Послуга «ОГО!» від Укртелекому зміцнила лідерство в 2011 році!


23.01.2012

         Більш ніж на 209 тисяч зросла кількість користувачів послуги «ОГО!» у 2011 році. Станом на 1 січня 2012 року вона склала 1 мільйон 343 тисячі - це найкращий результат серед українських операторів широкосмугового доступу до Інтернету. Також з кінця листопада, коли абонентська база «ОГО!» перевищила позначку 1 мільйон 300 тисяч, ще майже 40 тисяч абонентів обрали послугу широкосмугового Інтернет-доступу від Укртелекому!

         Слід зазначити, що досягненню цих показників сприяла активна та продумана маркетингова політика компанії. Зокрема, великою популярністю минулого року користувалась  приваблива акційна пропозиція «Модем для «ОГО!» за 1 гривню», а також, наприкінці року, новорічна акція «Сто днів Інтернету «ОГО!» безкоштовно».

         Показово, що таких результатів досягнуто за умов зростаючої конкуренції та наявності на ринку відверто демпінгових пропозицій. Відзначимо водночас: як і передбачала наша компанія, на кінець року більшість гравців почала наближувати пропозиції до економічно обґрунтованого рівня та відповідно до власних технічних можливостей, ресурси яких обмежені. Як провідний Інтернет-провайдер, Укртелеком вкотре наголошує, що вітає становлення цивілізованого ринку з прозорими і стабільними для абонентів умовами.  

         Наша компанія впевнена у своїх можливостях надавати клієнтам якісні послуги, з гарантією забезпечення та збереження всіх умов обраних ними тарифних планів. І ця впевненість базується не тільки на можливостях найпотужнішої в Україні мережі, а й на чіткому дотриманні та вдосконаленні проголошеної компанією Декларації якості. Тому вже найближчим часом Укртелеком запропонує існуючим і потенційним користувачам «ОГО!» нові пропозиції, які забезпечать максимальну прозорість умов користування Інтернет-послугами.

         Інтернет – це Укртелеком!Рiвненська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м.Рівне 33028, вул. Міцкевича, 2

Зворотний зв'язок