Філія сьогодні

РФ ВАТ Укртелеком Рівненська філія ПАТ "Укртелеком"

(м. Рівне, Чорновола,1)

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» — одна з найбільших компаній України, яка надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни в тому числі і на території Рівненської області.

Розвиток інфраструктури зв’язку на Рівненщині розпочався у 40-і роки минулого століття.
Особливого розвитку галузь зв’язку області досягла на початку 60-х років під час індустріалізації народного господарства.
Так у 1961 році вперше організовано фототелеграфний зв’язок з м.Київ за допомогою обладнання «Нева», що дало можливість передачі фототелеграм та фотографій для місцевої преси, а в жовтні 1964 р. розпочала свою роботу перша автоматична телефонна станція в м. Рівне.

Сьогодні Рівненська філія ПАТ «Укртелеком» пропонує своїм клієнтам всі види сучасних телекомунікаційних послуг:

 • міжнародний, міжміський та місцевий телефонний зв'язок;
 • послуги передавання даних і побудови віртуальних приватних мереж;
 • Інтернет-послуги, у т. ч. послугу «Інтернет від Укртелеком» - швидкісний доступ до мережі Інтернет для абонентів мережі фіксованого телефонного зв'язку;
 • постійне IP-з'єднання по виділеній лінії; апаратний і віртуальний хостінг;
 • надання в користування виділених некомутованих каналів зв'язку;
 • ISDN;
 • відеоконференц-зв'язок;
 • проводове мовлення;
 • телеграфний зв'язок;
 • мобільний зв'язок за технологією UMTS/WCDMA (оператор «ТриМоб»).

  А в 2014 році з’явилась  нова інноваційна пропозиція - послуга Інтерактивне TV з великим пакетом цікавих опцій.  Ця послуга приваблює не лише контентом (понад 130 телеканалів, 10 000 фільмів і серіалів високої якості, зокрема у HD якості) та можливостями (доступ до архівного запису ефірних програм та шоу за декілька попередніх днів, батьківський контроль контенту, який переглядають діти), але й низькою ціною.

  Рівненська філія одна із тих, яка в розвитку мережі робить ставку на сільську місцевість. За підсумками 2014 року численність сіл і селищ міського типу, що отримали доступ до Інтернету від Укртелекому, збільшилася на 52 і досягла 163 населених пункти.
  Насамперед відбувається підключення до мережі об'єктів соціальної інфраструктури: сільські ради, школи, дитячі садки, медичні та культурні установи. Серед клієнтів компанії вже є представники аграрного бізнесу, які завдяки доступу в мережу зможуть підвищити свою конкурентоспроможність.

  Працівники технічного напрямку постійно працюють над покращенням параметрів телефонних ліній абонентів. Це дозволяє задовольняти потреби клієнтів у якісному і швидкісному Інтернет-доступі на всій території філії.

  Соціальна ініціатива Укртелекому з надання безкоштовних дзвінків із таксофонів на місцеві номери не оминула і Рівненську філію. До кінця 2015 року мешканці та гості м. Рівне та області можуть безкоштовно телефонувати на місцеві фіксовані номери з близько 136  універсальних таксофонів Укртелекому.

  Наші абоненти: фізичні та юридичні особи, державні установи всіх рівнів, банки, підприємства та організації.

  Колектив Рівненської філії  - це близько 930 професіоналів які забезпечують абонентів та споживачів якісними послугами зв’язку.  А це означає, що завдяки кропіткій роботі та наполегливості  спеціалістів зменшуються відстані між людьми, з’являється більше можливостей у спілкуванні та інформаційному просторі.
  У 2014 році у філії була сформована нова організаційна структура, повністю орієнтована на клієнта. У новій операційній моделі філія відповідає за якісне виконання поставлених задач та  запровадження розроблених ініціатив, що в свою чергу сприяє зосередженню співробітників на процесах обслуговування. • Рiвненська філія ПАТ «Укртелеком»

  Довідка за телефоном: 0-800-506-800
  Поштова адреса: Україна, м.Рівне 33028, вул. В. Чорновола, 1