Оголошення про проведення торгів

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з поточного ремонту приміщень ЦОА №2 м.Кузнецовськ, майдан Незалежності,4 Рівненської обл..docОголошення про проведення тендеру на закупівлю робіт з реконструкції системи опалення будівлі Рівненської філії ПАТ "Укртелеком" (м.Рівне, вул.Транспортна, 14)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю опор дерев'янних просочених

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю робіт з капітального ремонту міжпанельних швів будівлі АТС-28 в м.Рівне, вул.Орлова, 37

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з капітального ремонту фасаду адмінбудівлі СЛД №4 смт.Рокитно, вул.Незалежності, 9

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з капітального ремонту покрівлі АТС-22 в м.Рівне, вул.Соборна, 56

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю вікон металопластикових для адмінбудівлі СЛД№6 м.Здолбунів

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю вікон металопластикових для адмінбудівлі СЛД№6 м Здолбунів №2

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з капітального ремонту міжпанельних швів будівлі АТС-28 в м.Рівне, вул.Орлова, 37 (№ 2)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з капітального ремонту покрівлі АТС-22 в м.Рівне, вул.Соборна, 56 (№ 2)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з капітального ремонту фасаду адмінбудівлі СЛД №4 смт.Рокитно, вул.Незалежності, 9 (№2)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю «Робіт з встановлення металопластикових вікон в адмінбудівлі станційно-лінійної дільниці №6 м. Здолбунів, вул.Грушевського,15»

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Послуг з технічної охорони обєктів Рівненської філії ПАТ Укртелеком

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю вікон металопластикових для будівлі АТС 26 м Рівне вул. Міцкевича 2

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з поточного ремонту приміщень ЦОА №12 (м. Острог, пр. Незалежності 7, Рівненської обл.)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з поточного ремонту приміщень ЦОА №12 м Острог пр Незалежності 7 Рівненської обл.

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з поточного ремонту приміщень ЦОА №2 м.Кузнецовськ, майдан Незалежності,4 Рівненської обл.

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з поточного ремонту приміщень ЦОА №4 смт.Володимирець, вул.Поштова,23 Рівненської обл.

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з влаштування окремих входів в будівлю АТС 5 (м.Рівне, вул.Соборна, 271)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з поточного ремонту укосів з влаштуванням водовідливів будівлі АТС-26 (м.Рівне, вул.Міцкевича,2)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з поточного ремонту адмінбудівлі м.Рівне вул.Міцкевичаі,2

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Робіт з ремонту та перепланування частини приміщень м.Рівне вул.Гагаріна,24 (Оптимізація мережі)

 Рiвненська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м.Рівне 33028, вул. В. Чорновола, 1